Zásyp s aktívním protizápachovým účinkem

Kód: 324
159 Kč 131,40 Kč bez DPH
Skladem

Aktivní stříbro obsažené ve složce ANSILVER® a unikátní složení přírodních složek dlouhodobě omezuje zápach nohou, podpaží a jiných potících se míst těla a růst plísní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Určení: k udržování čistoty vnitřních povrchů všech druhů obuvi, jejich konzervaci během skladování, odstranění nepříjemného zápachu již používané obuvi nebo zabránění vzniku zápachu u nové obuvi. Může být také použit do všech druhů rukavic (pracovních, sportovních, pro běžné nošení). Jejich vysypáním je dosaženo suchého pocitu pokožky i při dlouhodobé práci. v latexových nebo pryžových rukavicích. Může se používat i přímo na pokožku nohou a rukou, do podpaží, pod prsy a na všechna místa těla, která jsou silně namáhána pocením a slabým odvětráním.

Způsob použití: do obuvi se nasype přiměřené množství zásypu a tento se otáčením obuvi roznese po jejím celém vnitřním povrchu. V případě rukavic lze nasypat zásyp přímo do nich a dobře je přetřást nebo si jej rozetřít přímo na pokožku rukou a natáhnout si rukavice. Praktické výsledky: při zkouškách v oblasti ošetření obuvi i při práci v latexových rukavicích byla vyslovena velká spokojenost s výrobkem. Obuv přestala zapáchat a také nezapáchaly ani nohy. Při práci v rukavicích nebyla pokožka provlhlá a celkově měla testované osoby lepší pocit. Při použití na silně potící se místa na těle byl zaznamenán lepší stav pokožky a lepší tělesný pocit.

Forma balení: plastová nádoba s plastovým šroubovacím uzávěrem.

Obsah balení: 120 ml

Zkoušky výrobku: Zásyp byl otestován ve Státním zdravotním ústavu v Praze, protokoly z testů byly použity při schvalování v ÚPKM Bratislava. Na základě předložených výsledků testů z Prahy povolili jeho distribuci v rámci SR. Protokoly ze SZU Praha jsou k dispozici. Zásyp je registrován v Bruselu jako povolený kosmetický výrobek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Práškové přípravky proti plísni
Hmotnost: 0.11 kg