Nátěr proti plísni

Nátěr proti plísni ANSILVER PROFI®

ANSILVER PROFI® je moderní ekologický, protiplísňový a antibakteriální přípravek s obsahem stříbra. Je určený k preventivnímu nebo sanačnímu ošetření interiéru a exteriéru staveb, hlavně k nátěrům omítek, do stěrkovacích a spárovacích hmot.

Výhody přípravku ANSILVER PROFI®

ANSILVER profi

  • ekologičnost – vyroben z přírodních materiálů
  • zdravotní nezávadnost
  • dlouhodobost účinku

Tyto výjimečné vlastnosti ho předurčují všude tam , kde je potřebné zajistit mikrobionální čistotu prostředí, převážně do obytných prostor, skladů potravin, potravinářských výroben, zdravotních zařízení, apod.

Přípravek ANSILVER PROFI® je možné používat v nepřímém styku s potravinami.

ANSILVER PROFI® prášek balení 25g vystačí na 25m2 a ANSILVER PROFI® prášek balení 250g vydá na 250m2.

Při dodržení správného dávkování a technologického postupu aplikace je pro sanaci garantována minimální doba účinnosti přípravku 12 měsíců ode dne aplikace. Ve skutečnosti je účinnost několikanásobně delší (dle prostředí mezi 18 měsíci až 5 lety). Aktivní sloučenina se v suchu nespotřebovává – stříbro je aktivované jen při zvýšené vlhkosti, kdy vznikají podmínky pro růst plísní.

Přípravek se dodává ve formě suchého prášku, jednu hodinu před použitím je nutná aktivace (viz. příbalový leták u výrobku).

ANSILVER PROFI® je vhodné přimíchat do finálního nátěru tak, aby byl přípravek obsažen 1g na 1m2, malba je tak ochráněna a spóry plísní na zdi nemají živnou půdu.