Nátěr proti plísni

Nátěr proti plísni ANSILVER PROFI®

ANSILVER PROFI® je moderní ekologický, protiplísňový a antibakteriální přípravek s obsahem stříbra. Je určený k preventivnímu nebo sanačnímu ošetření interiéru a exteriéru staveb, hlavně k nátěrům omítek, do stěrkovacích a spárovacích hmot.

Výhody přípravku ANSILVER PROFI®

ANSILVER profi

  • ekologičnost – vyroben z přírodních materiálů
  • zdravotní nezávadnost
  • dlouhodobost účinku

Tyto výjimečné vlastnosti ho předurčují všude tam , kde je potřebné zajistit mikrobionální čistotu prostředí, převážně do obytných prostor, skladů potravin, potravinářských výroben, zdravotních zařízení, apod.

Přípravek ANSILVER PROFI® je možné používat v nepřímém styku s potravinami.

ANSILVER PROFI® prášek balení 25g vystačí na 25m2 a ANSILVER PROFI® prášek balení 250g vydá na 250m2.

Při dodržení správného dávkování a technologického postupu aplikace je pro sanaci garantována minimální doba účinnosti přípravku 12 měsíců ode dne aplikace. Ve skutečnosti je účinnost několikanásobně delší (dle prostředí mezi 18 měsíci až 5 lety). Aktivní sloučenina se v suchu nespotřebovává – stříbro je aktivované jen při zvýšené vlhkosti, kdy vznikají podmínky pro růst plísní.

Přípravek se dodává ve formě suchého prášku, jednu hodinu před použitím je nutná aktivace (viz. příbalový leták u výrobku).

ANSILVER PROFI® je vhodné přimíchat do finálního nátěru tak, aby byl přípravek obsažen 1g na 1m2, malba je tak ochráněna a spóry plísní na zdi nemají živnou půdu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení