Izolační stěrky

Termoizolační stěrky spolehlivě zabrání vzniku plísní

Složení stěrky AERO-THERM® garantuje i schopnost pohlcovat okolní vlhkost. Dokonce i v místnostech, kde ji svou činností vytváříme takové množství, že dochází k viditelnému srážení vzdušné vlhkosti na stěnách. Ukázkovým případem takových místností v domácnosti  jsou koupelna nebo kuchyně. Pokud ale máte na stěnách stěrku AERO-THERM®, máte problém vyřešený. Stěrka samotná je schopna většinu takové vlhkosti pohltit do sebe a tím zabránit možnosti vzniku plísní. Pokud následně tyto prostory dostatečně vyvětráte, zachycená vlhkost ve stěrce se sníží a je opět schopná absorbovat další vzdušnou vlhkost.

Pokud tedy chcete jednou pro vždy vyřešit problém se vznikající plísní ve Vašem bytě, použijte naši interiérovou stěrku AERO-THERM®. Nejenže tvorba plísní bude minulostí, ale zároveň získáte špičkovou prodyšnou izolační vrstvu, která zabrání úniku tepla a ušetříte i na nákladech na vytápění.

stěrka

3 položek celkem
37 termoaktivni izolacni sterka nater aero therm 3l
Tip
od 990,08 Kč bez DPH
od 1 198 Kč

Termoaktivní stěrka pro zateplení interiérů. Objem 1l vydá na zateplení 1m2 zdiva.

Kód: 183/3L
5l floor1
od 1 650 Kč bez DPH
od 1 996,50 Kč

Termoaktivní stěrka  AERO-THERM® floor pro aplikaci do podlahového souvrství vytápěných i nevytápěných podlah. 1 litr má vydatnost 1m2 plochy. V nabídce různá balení.

Kód: 288/5L
12l exterier
od 4 200 Kč bez DPH
od 5 082 Kč

Venkovní termoaktivní stěrka AERO-THERM exteriér nabízí optimální řešení pro venkovní izolaci stěn domů a budov.

Kód: 297/12L