Izolační stěrky

3 položek celkem
37 termoaktivni izolacni sterka nater aero therm 3l
Tip
od 990,08 Kč bez DPH
od 1 198 Kč

Termoaktivní stěrka pro zateplení interiérů. Objem 1l vydá na zateplení 1m2 zdiva.

Kód: 183/3L
5l floor1
od 1 650 Kč bez DPH
od 1 996,50 Kč

Termoaktivní stěrka  AERO-THERM® floor pro aplikaci do podlahového souvrství vytápěných i nevytápěných podlah. 1 litr má vydatnost 1m2 plochy. V nabídce různá balení.

Kód: 288/5L
12l exterier
od 4 200 Kč bez DPH
od 5 082 Kč

Venkovní termoaktivní stěrka AERO-THERM exteriér nabízí optimální řešení pro venkovní izolaci stěn domů a budov.

Kód: 297/12L

Termoizolační stěrky spolehlivě zabrání vzniku plísní

Složení stěrky AERO-THERM® garantuje i schopnost pohlcovat okolní vlhkost. Dokonce i v místnostech, kde ji svou činností vytváříme takové množství, že dochází k viditelnému srážení vzdušné vlhkosti na stěnách. Ukázkovým případem takových místností v domácnosti  jsou koupelna nebo kuchyně. Pokud ale máte na stěnách stěrku AERO-THERM®, máte problém vyřešený. Stěrka samotná je schopna většinu takové vlhkosti pohltit do sebe a tím zabránit možnosti vzniku plísní. Pokud následně tyto prostory dostatečně vyvětráte, zachycená vlhkost ve stěrce se sníží a je opět schopná absorbovat další vzdušnou vlhkost.

Pokud tedy chcete jednou pro vždy vyřešit problém se vznikající plísní ve Vašem bytě, použijte naši interiérovou stěrku AERO-THERM®. Nejenže tvorba plísní bude minulostí, ale zároveň získáte špičkovou prodyšnou izolační vrstvu, která zabrání úniku tepla a ušetříte i na nákladech na vytápění.

stěrka

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení